Tenzi Shampo WAX

700 Lek3000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Pershkrimi

• Shampo e koncentruar e pasuruar me dyll Carnauba, e krijuar për larjen manuale të makinave.
• Pastron, lustron dhe mbron në mënyrë perfekte makinën nga faktorët e jashtëm.
• Efektive dhe delikate – nuk përmban substanca agresive ose tretës.
• Produkt me shkumë mesatare me aromë bubble gum.
• pH 9

Menyra e perdorimit

• Para përdorimit, lani grimcat e rërës nga boja e makinës për të parandaluar ndonjë gërvishtje.
• Bëni një përzierje 100 ml/5 l ujë.
• Përhapeni produktin me sfungjer të butë dhe shpëlajeni me ujë (të demineralizuar për efekte më të mira).

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Shampo WAX

700 Lek3000 Lek

Shto në Shportë