Tenzi Washing Mosses and Lichens

2000 Lek8000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: N/A Kategoria:

Pershkrimi

• Produkt për heqjen e algave, myshkut, likenit dhe kërpudhave nga kalldrëmi sipërfaqe të tjera të jashtme.
• Mbron sipërfaqen e pastruar për një periudhë më të gjatë kohore, duke krijuar një mjedis që parandalon formimin e të gjitha llojeve të mikroorganizmave.
• Kur përdoret në mënyrë profilaktike, rrit rezistencën biologjike të sipërfaqeve të pastruara.
• pH 7


Zona e Aplikimit 

◘ Gurë shtrimi (betoni, graniti, etj.)
◘ Sipërfaqe të tjera të jashtme


Menyra e perdorimit

◙ Aplikoni përgatitjen me anë te spërkatjes në përzierje 8-10% (80-100 ml / 1 l ujë).
◙ Përgatitja heq myshkun brenda 12-24 orësh.
◙ Të nesërmen, lani me ujë të pastër dhe me presion.
◙ Në rastin e siperfaqeve te veshtira për pastrim, furçat dhe presioni i lartë ju ndihmojnë në pastrim.
◙ Për pastrim të përditshëm aplikoni përzierjen 1-2% (10-20 ml / 1 l ujë) .
Shënim: Puna bëhet më së miri herët në mëngjes ose pasdite vonë për të ngadalësuar kohën e avullimit. Mos e përdorni në diell të fortë ose në sipërfaqe të nxehta.

Informacion shtesë

Kapaciteti

0.1 Litra, 1 Liter, 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Washing Mosses and Lichens

2000 Lek8000 Lek

Shto në Shportë