Turtle Wax Black In A Flash Trim & Tyre Aero

990 Lek

Në magazinë

51777

SKU: 51777 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Black in a Flash Trim and Tire Aero është mënyra e lehtë për të rikthyer ngjyrën në sipërfaqet e zbehura plastike, vinyli dhe gome në gjendjen origjinale.

• I pasur me silikone dhe dyllë që sjellin plastikën e zbehur në gjendjen origjinale.

• I përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet e jashtme plastike, gome, vinyl dhe goma.

• Rezistent ndaj ujit për të siguruar qëndrueshmëri të gjatë.

• Spray aerosol për shkëlqim të menjëhershëm.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Lani dhe thani pjesën qe do të aplikoni produktin.

• Tundeni mirë produktin para përdorimit.

• Spërkatni me spray zonën që dëshironi të nxini dhe lëreni të thahet.

Shënim: Për një përfundim mat aplikojeni dhe fshijeni menjëherë me një leckë të pastër. Mos e përdorni nëse sipërfaqja është e nxehtë në prekje.

Ref: 51777

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Black In A Flash Trim & Tyre Aero