Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax

2200 Lek

Në magazinë

53678

SKU: 53678 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax rrit thellësinë e ngjyrës, shkëlqimin dhe shton mbrojtje në makinat me bojë të zezë.

• Polimerët Hydro-Glide ofrojnë shkëlqyeshmëri për aplikim dhe heqje të lehtë.

• Formuluar me dyll carnauba me pigment të zi për të mbushur shpejt njollat, shenjat e rrotullimit dhe papërsosmëritë e sipërfaqes për një përfundim të zi të thellë dhe me shkëlqim të lartë

• Formula me spërkatje lejon që produkti të përhapet në mënyrë të barabartë dhe të pastrohet me peshqir mikrofibër për shkëlqim pa vija.

• Qeramika akrilike siguron një përfundim të fortë të qëndrueshëm duke mbrojtur sipërfaqen nga ndotësit dhe largon ujin duke parandaluar njollat dhe gërvishtjet në bojë.

• Mund të përdoret në disqe të zinj, plastikë të jashtme etj.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Lani dhe thani makinën tuaj.
• Spërkatni Acrylic Black Wax mbi një peshqir mikrofibër dhe fërkoni pjesën e jashtme të makinës suaj.
• Kthejeni peshqirin në një anë të pastër dhe fshijeni.
• Vazhdoni aplikimin rreth makinës, duke trajtuar çdo sipërfaqe të jashtme të zezë.

Ref: 53678

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax