Turtle Wax Wax It Wet

990 Lek

Në magazinë

51800

SKU: 51800 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Wax it Wet Spray Wax është dylli më i lehtë dhe më i shpejtë që mund të përdorni ndonjëherë!

• Formuluar me teknologjinë e e dyllit carnauba, vepron në mënyrën më të shpejtë për një përfundim të lëmuar dhe të shkëlqyeshëm në trupin e makinës tuaj!

• Aplikimi parandalon në mënyrë aktive shenjat e pikave të ujit.

• Dylli dhe polimerët e carnaubës të aktivizuar me ujë pasi të thahen lënë një shkëlqim të thellë.

• Shkëlqimi i thellë i carnauba ofron një sipërfaqe të mbrojtur të qëndrueshme.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Lani dhe shpëlajeni makinën tuaj.

• Tundeni mirë produktin.

• Ndërsa makina është ende e lagur, nisni menjëherë spërkatjen me Wax it Wet në të gjitha sipërfaqet e jashtme, duke përfshirë pjesët prej xhami, plastike dhe gome.

• Pas spërkatjes së plotë të pjesës së jashtme, uji do të fillojë të rrjedhë nga makina.

• Duke përdorur një leckë mikrofibër ose peshqir të butë pambuku, thjesht thani automjetin. Dylli do të qëndrojë ndërsa thahet, duke prodhuar një shkëlqim jashtëzakonisht të shkëlqyeshëm në të gjitha sipërfaqet e jashtme, duke përfshirë bojën, plastikën dhe xhamin.

Shënim: Mos e përdorni nëse boja është shumë e nxehtë për t’u prekur.

Ref: 51800

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Wax It Wet