Tenzi Textil-Ex

1200 Lek5000 Lek

SKU: N/A Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Produkt larës i koncentruar për pastrimin e sipërfaqeve të tekstilit me makineri vakumi.
• Nuk përmban zbardhues optikë dhe tretës.
• Pa shkumë, depërton thellë në strukturën e fibrave dhe nxjerr papastërtitë jashtë.
• Ka aromë të këndshme, nuk kristalizohet dhe kërkon larje me ujë të rrjedhshëm.
• pH 9


Mënyra e përdorimit

• Përdorni larëse me vakum.
• Larja e tapeteve: 100-400 ml / 10 l ujë
• Përdorni vetëm ujë të ftohtë ose të vakët
• Në rast të njollave të forta, përsërisni procesin
• Lani tërësisht sipërfaqen me ujë të rrjedhshëm

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Textil-Ex

1200 Lek5000 Lek

Shto në Shportë