Tenzi Truck Clean

900 Lek11500 Lek

SKU: N/A Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Produkt alkalik i koncentruar, i fortë me gamë të gjerë përdorimi.
• I dedikuar për pastrimin e sipërfaqeve të forta të kontaminuara, rezistente ndaj substancave alkaline.
• Mund të përdoret për pastrimin e pajisjeve dhe makinerive në industritë e automobilave, të rënda dhe bujqësore.
• Produkt me shkumë të fortë, i rekomanduar për t’u larë me ujë me presion të lartë.
• pH 14


Mënyra e përdorimit

• Spërkatës: 1:100 në verë, 1:50 në dimër
• Motorët: 1:15 – 1:30
• Pastrim manual: 50 ml / 10 l ujë
• Lani gjithçka me ujë me presion të lartë (120-150 bar).
Kujdes: Shmangni përdorimin në diell të plotë ose në sipërfaqe të nxehta. Para përdorimit, përzieni me kujdes produktin. Mos e lini tretësirën të thahet në sipërfaqe.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Tenzi Truck Clean

900 Lek11500 Lek

Shto në Shportë